Categories
Uncategorized

چگونه می توان مرتبط ترین اخبار آنلاین را پیدا کرد

انتخاب اخبار مرتبط از میان آشغال‌های نامربوط که هر روز در روزنامه‌ها، صفحه تلویزیون شما، یا در صفحات وب خبری که مشترک آن‌ها هستید ظاهر می‌شود، می‌تواند کار خسته‌کننده‌ای باشد. به خصوص وقتی تیم مالی و پولساز لیورپول اولین کاری است که صبح انجام می دهید. یا بهتر است، وقتی به دنبال یک خبر مرتبط با صنعت و حوزه کاری خود هستید، و هر چیزی که می توانید دست به دست شوید، داستان های تند است، که اگر هیچ چیز دیگری، قطعا مطمئن شوید که این عالی چیست مثل هات کیک می فروشد

علاوه بر این، خوانندگان اخبار در همه جا امروز با چالش بزرگ دیگری روبرو هستند. اون تبلیغات! انواع مکان های خبری در همه جا پر از تبلیغات هر شرکت احتمالی است که تا به حال با آنها برخورد کرده اید. از آگهی‌های کوچک، گفتن اینکه چقدر شرکت فوق‌العاده است، تا صفحه‌های سه ماهه تا گاهی اوقات حتی تبلیغات کامل، روزنامه‌ها، کانال‌های خبری و تقریباً هر صفحه وب خبری، امروز مملو از تبلیغات است. و در حالی که روزنامه‌ها، کانال‌های خبری یا مکان‌های خبری ممکن است بهترین مکان برای یک بازاریاب باشند، قطعاً برای بیننده یا خواننده تجربه خوشایندی نیست. تصور کنید صبح زود از خواب بیدار می شوید و می خواهید خود را با اتفاقاتی که در چند ساعت گذشته در دنیای اطراف شما رخ داده است به روز کنید، در حالی که در اتاق خواب خود غرق شده اید، اما با مجموعه ای از تبلیغات از شما استقبال می شود. . این قطعاً بهترین نیاز هر روز نیست.

از این رو بسیاری از شما که تقریباً اسیر اخبار شده اید، به سادگی از کل شوخی که پشت درهای بسته به شکل خبر مطرح می شود، شرمنده می شوید. به‌ویژه اگر به دنبال اخبار فوری یا دست‌چین‌شده بوده‌اید، مجبور هستید نه‌تنها بسیاری از اخبار نامربوط، بلکه به اندازه کافی تبلیغات غیرضروری و وقت‌گیر را بررسی کنید، ممکن است تجربه بسیار آزاردهنده‌ای باشد. اکنون برای اینکه شما را از این شکل از انجام خودتان نجات دهید، چندین مکان خبری در وب جهانی در دسترس دارید، که اخبار دستی را برای شما انتخاب می کنند و نه تنها این، معمولاً این سایت ها معمولاً عاری از هر نوع تبلیغات هستند. آنها مقالات مرتبط را از بخش های صنعتی مربوطه انتخاب می کنند و سپس آنها را در دسته های جداگانه قرار می دهند. این امر موقعیت جستجوی اخبار را به تجربه ای بسیار خوشایند و لذت بخش تبدیل می کند، زیرا در این صورت می توانید دقیقاً روی خانواده اخباری که می خواهید کلیک کنید یا در مورد آهنگ خاصی از اخباری که به دنبال آن هستید دقیق باشید و همه این موارد را دارید. شما باید در مورد آن صنعت خاص بدانید که می توانید از آن استفاده کنید.

Explow یکی از این وب‌سایت‌ها است که دقیقاً به هدف ضربه زده است. نه تنها دسته بندی های خاصی مانند اخبار اخیر دارید، بلکه اخبار خود را نیز به دسته های خاصی مانند تجارت، سرگرمی، فناوری، سلامت، سبک زندگی و پول و امور مالی تقسیم می کنید. علاوه بر این، شما همچنین گزینه ای برای جستجوی وب سایت برای دقیقاً نوع اخبار مورد نظر خود دارید. از آنجایی که وب‌سایت‌هایی مانند این راه خود را به اینترنت باز کرده‌اند، همه خاطرات یک خواننده معمولی را ساده‌تر می‌کند.

Leave a Reply

Your email address will not be published.